Předběžné(!) termíny odstávek teplé vody

Jako každý rok proběhnou i o letošních prázdninách revize a opravy na teplárenských zařízeních Pražské teplárenské. Nelze je provádět za plného provozu, ale pro celoroční bezproblémové fungování dodávek tepla a teplé vodyjsou nevyhnutelné.vodovodní kohoutek

Letní odstávky na Černém Mostě I a II, Hloubětíně a Lehovci jsou předběžně plánované na týden 10. – 17. 8. 2020. Denně aktualizované informace o letních odstávkách naleznete na webu Pražské teplárenské www.ptas.cz.

Zdroj: Čtrnáctka 2020/7-8

Kamerový systém

Vážení a milí

Dovolte, abychom Vás informovali, že ode dneška začíná instalace kamerového systému v našich domech.

V každém patře včetně skleních prostor bude instalována 1 kamera, navíc v přízemích 2 vchodové, tedy budeme monitorovat jak vchod z ulice, tak vchod zezadu.

Mnozí z Vás již mohli zaregistrovat, že jsou již kamery instalovány v přízemí u vchodu, tak abychom věděli, kdo k nám vstupuje a mohli tak zamezit nevítaným návštěvám, které nám chodí do sklepů a berou si tam, co není jejich.

CAM 1032 vchod

Aktuálně bude prováděn dohled bezpečnostní agenturou online a záznamy budou ukládány po zákonem stanovenou dobu.

Víme, že to bude velmi náročné období, a to i proto, že Centra bude pro Magistrát rekonstruovat 31 bytů. Vše musí stihnout do konce srpna.

Omlouváme se ztížené podmínky v domech. Všechny firmy mohou pracovat pouze ve všední dny od 8 do 20 hodin (hlučné práce do 18).

Prosím, obrňte se trpělivostí a kdo můžete, vezměte do zaječích. Pokud zjistíte nějakou neplechu, prosím vše okamžitě hlaste. Nemůžeme být pořád všude a velmi nám to pomůže.

Děkuji všem za spolupráci

Petra Hájková 
předseda představenstva